Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Zoznam zamestnancov Mestského úradu

Zoznam zamestnancov mesta a ich zaradenie

Primátor mesta – MVDr. Jozef Gamrát

Kancelária primátora:

  • Sekretárka primátora, podateľňa – Ľubica Kmecová
  • Správa počítačového systému – externý – Ing. Zdenko Jenčík
  • Právny zástupca mesta – externý – JUDr. Vladimír Vrábeľ

 

Hlavný kontrolór:

  • JUDr. Radovan Wawrek

 

Prednosta Mestského úradu:

  • Ing. Jozef Litvák, CSc.

 

Odbor financií a správy majetku:

  • Odborná referentka – Ing. Iveta Vargová
  • Financie a rozpočet školstva, účtovníctvo – Ing. Katarína Kováčová
  • Účtovníctvo – Ing. Dominika Baňasová
  • Mzdová účtovníčka, platobný styk – Tatiana Vargová
  • Správa majetku mesta – Ing. Michal Minárik
  • Správa bytov na ulici Okružnej – Mgr. Ivan Kantor
  • Správa miestnych daní a poplatkov – Bc. Miroslava Balegová
  • Správa nebytových priestorov – Marcela Brozová
  • Dotácie, poistenie, evidencia majetku – Ing. Martina Berešová
  • Správa miestnych daní, pokladňa – MVDr. Michaela Demeterová

 

Odbor organizačný a sociálny:

  • Poverená vedúca odboru – Ing. Viera Wawreková
  • Organizačné, správne a sociálne veci – Magdaléna Morozová
  • Evidencia obyvateľstva, sociálne veci – Mgr. Mária Kolesárová
  • Personalistika – Ing. Michal Minárik
  • Osvedčovanie listín a podpisov – Mgr. Michaela Čelovská
  • Eva Ilčíková
  • Jaroslava Rusnáková
  • Viera Semanová
  • Tatiana Šimková
  • Ľubomír Miškovič 

     

     Opatrovateľky:

  • Bajusová Monika

    Benedeková Viera

    Dobranská Katarína

    Gdovinová Monika

    Hudacká Diana

    Javorský Mikuláš Ing.

    Kratochvílová Janka

    Kucová Beáta

    Lengyelová Marta

    Malecová Lucia

    Mamczurová Jana

    Pavurová Sidónia

    Šaková Anna

    Šimková Tatiana

    Šlechtová Katarína

    Šmaľová Danuša

    Tomášová Daniela

    Vysoká Viera

 

     Sociálna práca:

  • tereénny sociálny pracovník:
    • Mgr. Miroslava Petrášková
    • Mgr. Janka Tomášová
  • terénny pracovník:
    • Tomáš Bedaj
    • Monika Bokolová
    • Lida Siváková

 

     Upratovačka MsÚ:

  • Bc. Mária Sedláková

  

Odbor výstavby, regionálneho rozvoja a životného prostredia:

  • Poverený vedúci odboru – Ing. Milan Filip
  • Odborná referentka – Božena Letková
  • Životné prostredie – Mgr. Ivan Kantor
  • Civilná ochrana – Mgr. Ivan Kantor

 

Spoločné úradovne, prenesneý výkon štátnej správy:

Spoločný matričný úrad:

  • Matrikárka – Ľudmila Vojteková

Spoločný školský úrad:

  • Samostatný odborný referent, školy a školské zariadenia v obvode SŠÚ – RNDr. Vladimír Švec

Spoločný stavebný úrad:

  • Samostatný odborný referent – Jaroslav Hrinda

 

Stredisko Technických služieb

  • Poverený vedúci strediska – Ján Paulovčák

 

    Koordinátor:

  • Július Tokár
  • Alžbeta Krištová

 

      Čistenie mesta:

  • Ľudmila Uherská
  • Gustáv Kariško
  • Viera Hufnágelová
  • Mária Hnatová

 

    Nakladanie s odpadmi:

  • Vladimír Moroz
  • Juraj Miheli
  • Pavel Janec
  • Marcel Serbin
  • Alexander Mirgo
  • Monika Balogová
  • Peter Baňacký
  • Ján Lambert
  • Dušan Kondáš
  • Marek Rokyta
  • Dezider Danč

 

    Verejné osvetlenie:

  • Slavomír Kramer

 

    Verejný cintorín:

  • Peter Tomčák
  • Vladimír Kantuľák
  • Marek Kuriško
  • Dušan Uherský

 

    Sady a parky:

  • Michal Mendeľ

 

    Robotníci, vrátnici, strážnici, vodiči:

  • Miroslav Harvan
  • Miloš Pencák
  • Jaroslav Takáč
  • Pavol Tomko
  • Ján Kurila
  • Karol Kondáš
  • Ivan Vanci
  • Jozef Gulák
  • Pavol Pitrovský
  • Rastislav Ďurkovič

 

    Separovaný zber:

  • Jaroslav Kucik
  • Ján Čupalka

 

Mestské kultúrne stredisko:

 

  • Referent kultúry: logistika kultúrnych podujatí – Katarína Pilátová
  • Referent kultúry: mestský rozhlas, logistika kultúrnych podujatí – Mgr. Veronika Gregová Sitárová
  • upratovačka – Alena Bedajová

 

    Knižnica:

  • Bc. Iveta Hrindová
  • PhDr. Bruňák Branislav
  • Dobránska Diana
  • Mária Májovská

   

    Dohodári:

  • Valéria Benedeková – vedúca DFS Pavička
  • Magdaléna Kožuchová – vedúca DFS Pavička
  • Ing. Anton Briňarský – vedúci Mestskej hasičskej dychovej hudby
  • Jozef Takáč – organizačný pracovník Mestskej hasičskej dychovej hudby
  • Ružena Kratochvílová – vedúca Klubu dôchodcov

 

Stredisko MŠ MAKOVIČKA Nová:

  • Daniela Onuščáková – riaditeľka
  • Marcela Balogová – upratovačka
  • Ľubomír Danko – kurič, údržbár

 

Stredisko Detské jasle:

  • Lýdia Čuchranová – vedúca DJ
  • Viera Ondrejková – destská sestra
  • Anna Kondášová – detská sestra
  • Božena Kušnírová – kuchárka
  • Zuzana Brindová – pomocná kuchárka
  • Ľudmila Simová – práčka

 


 

dnes je: 21.8.2019

meniny má: Jana

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmaster


ODKAZ PRE STAROSTU

Páčia sa vám vynovené webstránky mesta?
 
 
50%

 
 
 
26%

 
 
 
4%

 
 
 
4%

 
 
 
16%

 
Počet hlasujúcich: 76
webygroup

Úvodná stránka