Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Základné informácie

Základné informácie

Názov zariadenia:

DOM SENIOROV SEČOVCE, n. o.

DS-ilustrak.jpg

Riaditeľ, štatutárny zástupca:

Ing. Ján Dobránsky

Kontakty:

Personálno-ekonomické oddelenie – 0905 033 548 – 

Recepcia – 056/3815 679 – recepcia@seniorsecovce.sk

Opatrovateľky – 0918 901 763 – maria.kuchtova@seniorsecovce.sk

Sociálni pracovníci  – 0915 048 516

 

Sídlo (adresa):

Dargovských hrdinov 1734/60,

Sečovce  078 01

Obec: Sečovce

Okres: Trebišov

Kraj: Košický

Zapísaný:

v registri neziskových organizácií poskytujúcich všeobecne prospešné služby Okresného úradu Košice,  odbor všeobecnej vnútornej správy, číslo registra : OVVS/13/2014

Druh sociálnej služby:

Zariadenie pre seniorov

Počet miest v zariadení:

116

Právna forma:

Nezisková organizácia

IČO: 45743347

 

Novostavba Domu seniorov bola otvorená začiatkom roka 2015. S pomocou eurofondov ho vybudovalo mesto Sečovce, ktoré je aj jeho zriaďovateľom. Výhodou je okrem najmodernejšieho vybavenia jeho výborná poloha v tichom, malebnom prostredí s výhľadom na Slánske vrchy. V jeho tesnej blízkosti je krásny park, okolie je pekne upravené. Pri budove je veľké parkovisko.
Izby v zariadení sú 2 a 3-posteľové s kompletným sociálnym zariadením, chodbičkou a úložným priestorom. Základnou zásadou domu seniorov je totiž heslo: Náš klient – náš pán. Manažment zariadenia nastaví pobyt klienta presne podľa jeho potrieb a požiadaviek – či už ide o veľkosť izby, zloženie stravy, rozsah sociálnej a zdravotnej starostlivosti či služby a samozrejme, aj cenu.
Pre klientov sú každej spoločnej chodbe odpočívadlá s možnosťou posedenia. Sú určené na komornejšie posedenia klientov a oddych počas dňa. Na väčšie stretnutia je dom vybavený veľkou prednáškovou sálou, ktorá slúži aj ako spoločenská miestnosť. Ďalšou miestnosťou na tieto účely je menšia čajovňa.
Samozrejmosťou je moderná kuchyňa, zariadená výhradne nerezovým vybavením, práčovňa s veľkokapacitnými práčkami a žehliareň s mangľom. Dom seniorov disponuje aj menej obvyklým vybavením – miestnosť s masážnymi stolmi, vírivka, sauna či posilňovňa.


 

Výročné správy

Vyrocna-sprava-DS-SC-2014.pdf(2.5 MB)Výročná správa za rok 2014

dnes je: 16.10.2019

meniny má: Vladimíra

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmasterÚvodná stránka