Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Vážení návštevníci,

nachádzate sa na oficiálnej webovej stránke mesta Sečovce. Toto webové sídlo – www.secovce.sk spravuje mesto Sečovce. Stránka je spravovaná pomocou redakčného systému.

Mesto Sečovce sa snaží v čo najväčšej miere o dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti prístupnosti webových stránok. Webové sídlo spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy a štandardy pre prístupnosť webu dané Výnosom Ministerstva financií Slovenskej republiky o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy [č. 312/2010 Z. z.] v účinnosti od 15. júla 2010.

Niektoré časti podstránok, pridané pred rokom 2012, nemusia úplne spĺňať najnovšie kritériá platnej legislatívy.  Ospravedlňujeme sa dotknutým  občanom za problémy pri prezeraní starších stránok ako december 2011.

Mesto Sečovce si uvedomuje nedodržanie štandardov v niektorých častiach stránky, kde zverejňuje dokumenty, doručené mestu výlučne klasickou poštou (verejné vyhlášky, zmluvy, oznamy).
Ide o dokumenty, ktoré mesto netvorí ani nepripomienkuje a nemá k dispozícii zdroj príslušných textov v elektronickej forme, preto zverejňuje informáciu v jedinej dostupnej forme ako naskenované texty.

V prípade potreby neváhajte kontaktovať správcu webového sídla na adrese: webmaster@secovce.sk.

dnes je: 15.10.2019

meniny má: Terézia

podrobný kalendár

Za obsah zodpovedá
webmasterÚvodná stránka