Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Vážení návštevníci,

nachádzate sa na oficiálnej webovej stránke mesta Sečovce. Toto webové sídlo – www.secovce.sk - spravuje mesto Sečovce. Stránka je spravovaná pomocou redakčného systému.

Mesto Sečovce sa snaží v čo najväčšej miere o dodržiavanie platnej legislatívy v oblasti prístupnosti webových stránok. Webové sídlo spĺňa štandardy podľa zákona č. 275/2006 Z. z. o informačných systémov verejnej správy a štandardy pre prístupnosť webu dané Výnosom Ministerstva financií Slovenskej republiky o štandardoch pre informačné systémy verejnej správy [č. 312/2010 Z. z.] v účinnosti od 15. júla 2010.

Niektoré časti podstránok, pridané pred rokom 2012, nemusia úplne spĺňať najnovšie kritériá platnej legislatívy.  Ospravedlňujeme sa dotknutým  občanom za problémy pri prezeraní starších stránok ako december 2011. V prípade potreby neváhajte kontaktovať správcu webového sídla na adrese: webmaster@secovce.sk.

dnes je: 26.4.2017

meniny má: Jaroslava

Za obsah zodpovedá
webmaster


ODKAZ PRE STAROSTU

Páčia sa vám vynovené webstránky mesta?
Áno
 
0%

 
Skôr áno
 
0%

 
Neviem
 
0%

 
Skôr nie
 
0%

 
Nie
 
0%

 
Počet hlasujúcich: 0
Pre hlasovanie v ankete sa musíte registrovať/prihlásiť
webygroup

Úvodná stránka